Видалення дерев — санітарно-оздоровчі заходи, що проводяться у комплексі відповідно до низки правил, встановлених на законодавчому рівні (а конкретніше — у законі «Про зелені насадження»). Вони вимагаються з різних причин і відрізняються складністю, а тому вимагають залучати спеціалізовані компанії, які мають достатню матеріально-технічну базу для виконання всіх вимог законодавства.

Замовити обрізку дерев в Рівному та області пропонує Прокат Рівне.

Ціни на видалення, обрізку, зрізання дерев в м. Рівне

Найменування робіт Діаметр стовбура дерева (на висоті 50 см від рівня землі)
Способи до 30 см, грн. до 40 см, грн. до 50 см, грн. до 60 см, грн. від 60 см, грн.
Видалення дерев з кореня у бік нахилу
Спил із відтяжкою, валка дерева у потрібному напрямку
Спилювання дерев частинами, вільне скидання
Видалення дерев частинами з частковим завішуванням гілок
Видалення дерев частинами з повним завішуванням гілок

Від чого ціна залежить?
У кожному окремому випадку ціна обрізання дерев розраховується індивідуально, оскільки залежить від таких параметрів:

діаметр стовбура дерева на висоті 50 см від рівня землі;
стан дерева (здоровий/аварійний);
спосіб видалення дерева.
Ознайомтеся з нашою ціною на різання дерев у м. Рівне у цьому розділі.

Що таке видалення дерев і навіщо воно потрібне?
Порізка дерев на ділянці вимагає попереднього отримання дозволу, який називається «порубочним квитком». Несанкціонована вирубка карається адміністративною та кримінальною відповідальністю, а також великими штрафами.

Якщо Ви вже маєте дозвіл, то після Вашого звернення на об’єкт виїде наш фахівець, який на місці оцінить ситуацію та проведе попередні розрахунки вартості. Наша бригада виїде на місце проведення робіт точно вчасно та здійснить обрізку дерева в Рівному. Ми маємо власний парк спеціалізованого автотранспорту і готові надати сучасне обладнання, якщо в ньому є необхідність.

Подрібнення залишків у тріску здійснюється професійним обладнанням. Воно є додатковою послугою, як і корчування пнів, що залишилися після видалення. Замовивши її, можна заощадити час на пошуки автотранспортного засобу та виконавця, а також оптимізувати витрати, отримавши сервіс із перших рук.

Де ми видаляємо дерева?
Видалення дерев може здійснюватися на об’єктах різного призначення:

  • на приватних ділянках;
  • на території столиці;
  • у лісових масивах.

Способи видалення дерев
У столиці процедура видалення дерев утруднена високою густиною забудови, відсутністю доступу для спеціалізованого транспорту. Проте фахівці Прокат інструменту готові впоратися із завданнями підвищеної складності. Для цього в їхньому арсеналі є різні способи проведення роботи. Їх вибір здійснюється з урахуванням наступних факторів:

Діаметр стовбура, розміри та форма крони;
Щільність забудови біля;
Наявність під деревом будівель, МАФів, об’єктів ландшафтного дизайну;
Можливість доступу спеціалізованого транспорту;
Центр ваги дерева.

Спосіб видалення Застосування Опис технології
Видалення дерев з вільним падінням у бік природного ухилу Наявність природного ухилу дерева та вільного простору для його падіння у цьому напрямку.
Фахівець пропилює стовбур на невелику глибину з боку нахилу;
Здійснюється спилювання з протилежного боку та падіння під дією гравітації.

Спосіб не вимагає багато часу та застосування альпіністського спорядження та спеціальних розтяжок, а тому є найпростішим та дешевшим.
Видалення дерев з відтяжкою
Є достатньо місця для падіння в один бік;
Дерево має природний ухил, але не в бік, де є достатньо місця для його падіння.
Альпініст підіймається на дерево і фіксує відтяжку на його верхівці;
Її інший кінець вручну відтягується у бік падіння;
Пропилювання здійснюється таким чином, щоб задати обраний напрямок падіння;
Падіння дерева відбувається під контролем у бажаному напрямку.

Роботи складніші, а тому обійдуться дорожче. При їх проведенні застосовуються альпіністське спорядження та відтяжка.
Видалення дерев частинами прицільним скиданням Висока щільність забудови навколо, але безпосередньо під деревом є вільний простір хоча б 4×4 м.
Альпініст просувається вгору стовбуром, спилюючи і прицільно скидаючи вниз гілки;
Досягши верхівки, він відпилює її і прицільно скидає вниз;
Просуваючись вниз, він спилює фрагменти стовбура, скидаючи їх на простір під деревом.

Технологія складна у виконанні та вимагає від альпініста особливої ​​майстерності, умінь, акуратності, наявності відповідного обладнання. При правильному підході вона унеможливлює пошкодження будівель, інженерних комунікацій та МАФів.
Видалення дерев частин зі спуском Висока щільність забудови та відсутність вільного простору під деревом. Процес підняття альпініста вгору по стовбуру дерева такий самий, як у попередньому випадку, але спускання частин здійснюється інакше:
Перед відпилюванням фрагментів ствола на них фіксують мотузку, на якій вони в результаті зависають;
Здійснюється їх підтягування до вільної ділянки, зняття та складування.

Технологія дуже складна у виконанні та потребує багато часу.
Видалення дерева за допомогою автовишки або автокрана Прискорення робіт під час використання спецтехніки можливе лише в тому випадку, якщо для неї є доступ. Вилучення здійснюється частинами або повністю. У першому випадку спершу видаляють гілки знизу вгору, а потім стовбур. У другому випадку трос закріплюють на верхівці дерева та на автокрані. Спиляне дерево зависає на останньому і кран переміщає його на кузов вантажного авто або на вільний простір.

Чому не можна видаляти дерева самостійно?
Видалення дерев — не просто складна процедура… При неправильному підході вона небезпечна для життя виконавця, його помічників та випадкових перехожих. Будь-які порушення технології проведення та техніки безпеки можуть призвести до руйнування поряд розташованих споруд, інженерних комунікацій та об’єктів ландшафтного дизайну.

Саме тому, згідно із законодавством, процедура проводиться виключно спеціалізованими компаніями, які мають відповідні дозволи та ліцензії. Вони мають усі ресурси, необхідні для того, щоб дотриматися вимог техніки безпеки, які полягають у наступному:

Ділянка проведення маніпуляцій огороджується сигнальними стрічками та позначається знаками про небезпеку;
Якщо дерево росте над автошляхом, одна або кілька її смуг мають бути перекриті на час проведення робіт;
Якщо крона дерева знаходиться в безпосередній близькості від ліній електропередач, виконавці повинні мати у своєму розпорядженні відповідні допуска.
Спроби видалити дерева самостійно стануть причиною адміністративної та кримінальної відповідальності. Вони можуть призвести до травм, каліцтв і навіть смертей, а також серйозних матеріальних витрат на відновлення зруйнованих об’єктів і комунікацій.

Вивіз та утилізація деревних залишків
Видалення дерев супроводжується вивезенням та утилізацією їх залишків. Воно має бути проведено протягом трьох днів, якщо йдеться про вулиці Рівне — саме так говорить закон. Якщо йдеться про приватну територію, як вчинити зі спиляними гілками та стовбуром – вирішує власник. НОБІЛІ пропонує оптимальне вирішення цієї проблеми.

Ми готові підробити залишки в тріску для того, щоб мінімізувати витрати на їх транспортування за рахунок зменшення обсягу вантажу. Дерев’яна тріска є матеріалом, який застосовується при проведенні садових роботи, тому за бажанням клієнта ми можемо запакувати її в біг-беги та складувати на ділянці.

Бронюйте видалення дерев в Рівному та області за доступними цінами у нас: +38

Зателефонуйте нам