Ремонт будівельного електроінструменту в Рівному

Ремонт будівельного електро інструменту в Рівному, по вул.Ст.Бандери, 62
Ремонт будівельного електро інструменту в Рівному, по вул.Ст.Бандери, 62

Наш сервісний центр в Рівному, по вул.Ст.Бандери,62 виконує професійний ремонт будівельних електроінструментів швидко і якісно! Комплекс надаваних послуг включає в себе: діагностику поломки; безпосередньо – ремонт (заміну) якорів, підшипників, статорів, вимикачів, шківів, шестерень, регуляторів, конічних пар, ланцюгових пил і інших вузлів і / або технічне обслуговування, в тому числі, при якому ми успішно замінюємо швидкозношувані і витратні деталі (вугільні щітки , ланцюгові пили, ремені). У нашому сервісному центрі Ви можете полагодити безліч видів будівельного електроінструменту будь-яких світових брендів і марок.

Ціна діагностики поломки будівельного інструменту:

Перфороратор 2-3 кг. 150 грн
Перфоратор 4 кг. 200 грн
КШМ 125. КШМ 230 100 грн
Дискові пили, шліф.маши 100 грн
Ел.пили, торцовки 200 грн
Перфоратори max. 250 грн
Відбійні молотки max. 250 грн
Ін.сварка 150 грн
Бензопила 250 грн
Бензогенератор 400-500 грн
Бензокоса, газонокосилка 250-350 грн
Ел. коси 150 грн
Віброплити, вібротрамбівки 400-500 грн
Ремонт бензо-дизель двигунів 1000-2000 грн

Діагностика оплачуеться зразу !!!!!!!!!

Види і бренди будівельного електроінструменту прийняті в ремонт

Наша компанія пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з виявлення і подальшого усунення неполадок, заміни різних деталей, а також обслуговування будівельного електричного і акумуляторного інструменту в м Рівне. Для вирішення даного завдання у нас є всі потрібні інструменти, які допомагають кваліфікованим працівникам виявляти навіть непомітні неполадки, а також своєчасно їх ліквідувати. Ми з легкістю робимо:

 • ремонт дрилів
 • ремонт відбійних молотків
 • ремонт рубанків
 • ремонт шліфмашин
 • ремонт шуруповертів
 • ремонт перфораторів
 • ремонт дискових пилок
 • ремонт лобзиків
 • ремонт компресорів
 • ремонт фрезерів

А також, виконуємо ремонт і обслуговування інших видів будівельного електроінструменту в Рівному:
ремонт протяжних циркулярних станків
ремонт шліфувальних машинок
ремонт РЕНОВАТОР (багатофункціонального інструменту)
ремонт Штроборізів (борозноробів)
ремонт гайковертів
ремонт Акумуляторного електроінструменту
ремонт Станків (фрезерних, циркулярних, свердлильних, і т.п.)
ремонт Плитркорізів
а також ремонт іншого будівельного електроінструмента

Безумовно, рано чи пізно з будь-яким електроінструментом трапляються поломки і виходять з ладу витратні деталі. Особливо якщо використовувати його регулярно. Плюс до всього специфіка виконуваних завдань досить сильно впливає на стан деталей і комплектуючих. Але більша частина поломок, які виникають в процесі використання електричних інструментів, піддаються ремонту. Саме тому якщо пила, перфоратор, або дрель вийшли з ладу це не привід викидати обладнання. Звертайтеся до нас! І Ми з радістю проведемо ремонт високої якості електроінструменту в Рівному в спеціалізованому СЦ в Рівному. Слід зазначити, навіть не знаючи міста, зручне розташування офісу дозволить Вам швидко до нас добратися. І Ви знову зможете успішно працювати за допомогою нього ще багато разів!

Ціна ремонту будівельних електроінструментів в Рівному *

Перед початком ремонту, ми пропонуємо виконати діагностику на сучасному і високоточному обладнанні. У разі прийняття рішення про ремонт у нас ми робимо діагностику безкоштовно і при цьому будь-яка поломка або дефект буде успішно знайдений і усунутий. Ціна ремонту електроінструменту в Рівному багато в чому залежить від необхідних запасних частин. Іноді, коли виробники економлять на використовуваних комплектуючих, після ремонту і заміни деталей на більш якісні аналоги, працездатність Вашого обладнання підвищується в кілька разів. У розпорядженні фахівців центру знаходяться тільки оригінальні запчастини від надійних постачальників, а винятковий професіоналізм і сучасне обладнання, дають нам можливість ремонтувати електричні інструменти на дійсно високому рівні. Кошторис вартості ремонту будівельних електроінструментів з повним переліком послуг і запасних частин узгоджується з замовником по телефону, після проведеної інженером діагностики.

Тривалість і порядок ремонту будівельних електроінструментів

Звичайно ж, Вас як замовника цікавить термін ремонт і порядок проведення робіт по ремонту електроінструменту. Ми намагаємося максимально швидко і якісно ремонтувати його. У більшості випадків при наявності необхідних запчастин ремонт електроінструментів займає від 1 до 5 днів *. У разі їх відсутності ми звертаємося безпосередньо до виробника Вашої марки електроінструмента. В результаті терміни ремонту можуть досягати одного місяця, через очікування замовлення. Але не варто панікувати – це трапляється вкрай рідко.

Порядок робіт по ремонту будівельних електроінструментів – Все дуже просто, робота складається з 5 етапів:

 1. Ви привозите електроінструмент в наш сервісний центр.
 2. Протягом робочого дня ми діагностуємо його і дізнаємося причину поломки.
 3. Зв’язуємося з Вами, описуємо несправність, а також вартість і терміни ремонту.
 4. На підставі наданої інформації Ви погоджуєтеся або відмовляєтеся від ремонту.
 5. Забираєте готовий електроінструмент.

Корпоративне сервісне обслуговування будівельних електроінструментів в Рівному

Робота з корпоративними клієнтами по обслуговуванню будівельних електроінструментів: юридичними особами, будівельними компаніями, держустановами, комунальними службами займає центральне місце в діяльності будь-якої компанії на ринку послуг. Наш Сервісний центр не є винятком. Ми готові надати Вам максимально вигідні умови співпраці, більш детально ознайомитися з якими Ви можете тут.

Сервісний центр післягарантійний ремонт будівельних електроінструментів, що виконується з використанням найсучасніших вимірювальних інструментів і провідного діагностичного обладнання. Всі роботи виконуються в спеціально призначених і обладнаних для цього приміщеннях, які забезпечують гідний рівень обслуговування і дають нам можливість з повною відповідальністю гарантувати його тривалу подальшу експлуатацію без будь-яких поломок. Всі наші майстри мають відповідну освіту, а також великий досвід роботи з електроінструментом різної складності, а також термінів експлуатації. Ми завжди готові надати Вам необхідну інформацію, проконсультувати з питань ціни і орієнтовних термінів ремонту. Приходьте до нас і приносите несправний електроінструмент – Ми обов’язково полагодимо його!

* Примітки

• Точні терміни ремонту завжди вказуються тільки після діагностики.
• Вартість послуг носять ознайомчий характер і можуть бути змінені після проведення діагностики Вашої техніки. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально і детальний розрахунок ціни ремонту проводиться відповідно до рівня складності поломки конкретного виду обладнання.
• Запчастини, які ми використовуємо в ремонті, оплачуються окремо.

Зателефонуйте нам