Як взяти будівельний інструмент в прокат в Рівному?

1) Звертаєтеся в пункт прокату за адресою м.Рівне, вул.Ст.Бандери, 62 в проміжок часу згідно броні (усною домовленістю). Обов’язково при собі мати паспорт громадянина України для оформлення договору прокату.
2) Після перевірки справності, комплектації і чистоти (з урахуванням нормального зносу) інструменту, складається договір і акт передачі майна в 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, кожен з яких підписуються сторонами. Один примірник видається Орендарю, інший зберігатися у Орендодавця.
3) Сплачуєте вартість прокату, надаєте грошову заставу, згідно договору, отримуєте копію квитанції з печаткою і підписом.
4) Приймаєте майно у тимчасове користування на термін відображений в договорі.

Як повернути інструмент з прокату?

1) Приїжджаєте в пункт прокату з узятим на прокат майном до кінця робочого дня (Пн-Пт: 09:00 – 18:00, Сб: 09:00 – 15: 00, Нд: вихідний) в день повернення, згідно договору.
2) Передаєте Орендодавцю взяте на прокат майно.
3) Після перевірки інструменту (справності, комплектації і чистоти) Орендодавцем, виписується Акт повернення з прокату і, якщо зауваження відсутні, видається заставна сума, відображена в договорі.

Як забронювати інструмент?

1) Ознайомтеся з асортиментом і цінами на сайті, по телефону або за допомогою онлайн-консультанта.
2) Визначтеся з датою початку користування майном пункту прокату і мінімальним терміном (в годинах або добі).
3) Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефон, онлайн-консультант.

При наявності інструменту і узгодження всіх деталей, Ви в усній формі бронюєте обраний Вами інструмент шляхом надання наступних даних:

– ПІБ;

– номера телефону, марки і типу обладнання;

– дату початку користування майном пункту прокату і термін його користування.

Бронь діє 1 годину.

Зателефонуйте нам