Ціна заточення ланцюгів бензопили в Рівному 40-50грн.

Заточення ланцюга бензопили професійно може бути проведене лише у сервісному центрі в Рівному. Робота бензопилою з незаточеним ланцюгом може призвести не тільки до зниження ККД бензопили, але і до її поломки. Перед використанням пилки необхідно переконатися, що ланцюг гострий. Ланцюг бензопили тупиться з-за великого обсягу роботи та сучків, при цьому працює пила повільно, вібрує і стружка виходить дуже дрібна.

Виробник пилок вказує параметри правильного заточування ланцюга, тому вістря кута ріжучої ланки та висота обмежувача пропилу повинні відповідати вказівкам виробника. Не допускається сточування зі зміною розміру та заміна ланок ланцюга, це може призвести до розриву ланцюга, збільшення навантажень на корпус та згоряння двигуна. Процес заточування кожного зуба ланцюга повинен проводитись спеціальними інструментами, круглими напилками під певним кутом до площини.

Для професійного заточування ланцюга бензопили, у сервісному центрі застосовуються верстати. На верстатах регулюється налаштування по найдрібнішому зубу, а потім верстат проводить рівномірне заточування, підганяючи всі зуби під один розмір.

У сервісному центрі цю роботу зроблять швидко і якісно, не варто псувати дорогий бензоінструмент, а краще довірити професіоналам.

 

Зателефонуйте нам