ОРЕНДА ( ПРОКАТ ) ІНСТРУМЕНТУ РІВНЕ

Наша компанія пропонує до уваги клієнтів таку послугу, як прокат будівельного інструменту, в тому числі електричного і бензинового, який дозволить мінімізувати витрати сил, коштів, часу на проведення монтажних, демонтажних робіт. Пропонуємо повний спектр обладнання, покликаного вирішити будь-які завдання будівництва: відбійні молотки, перфоратори, лобзики, шуруповерти, зварювальний інвертор, шліфувальні машинки, а також пили, дрилі, рубанки і багато іншого.

Нашим клієнтам доступний будівельний інструмент на прокат в Рівному різних моделей і призначення. Багатий вибір дозволяє задовольняти потреби як професійних будівельних бригад, приватних майстрів. При цьому  ми розробили максимально вигідні умови оренди інструментів для кожного споживача: незалежно від обсягу вашого замовлення або його тривалості, підберемо для вас оптимальний варіант співпраці!

Оренда електроінструменту в Рівному від budprokat.rv.ua – відмінне рішення для економії коштів і часу. Далеко не завжди придбання власного будівельного, монтажного обладнання є обґрунтованими, набагато зручніше, простіше, швидше взяти необхідні будівельні інструменти в оренду. Якщо ви – представник будівельної бригади або приватний майстер, якому потрібно виконати складну сезонну роботу, то інструмент в прокат стане найбільш простим способом отримати продуктивний, надійний пристрій на будь-який потрібний термін!

Основні переваги користування послугою Оренда будівельного інструмента:

Ми раді бачити серед своїх клієнтів бізнесменів, які тільки освоюються на будівельному ринку Рівного. До нас часто звертаються будівельники, монтажники, які запланували придбання власного обладнання бажаючі перевірити ту чи іншу модель в дії. При цьому наша компанія надає інструмент в оренду, гарантуючи своїм орендарям його високу якість: ретельно стежимо за станом пропонованої техніки, здійснюючи своєчасне техобслуговування, ремонт!

Наша компанія співпрацює з фізичними та юридичними особами, забезпечуючи кожному клієнту персональний підхід до вирішення проблем, а також чесне обслуговування. Ми дотримуємося політики максимальної прозорості: вартість прокату обладнання безпосередньо залежить від його типу, особливостей, строків оренди.

Ми піклуємося про зручність наших орендарів, завжди раді допомогти вам з підбором обладнання. До нас ви можете звернутися, щоб дізнатися про продуктивність і потужності різної техніки, тим самим допомагаючи визначити оптимальний варіант техніки, а також термінів її оренди.

У нас в каталозі ви знайдете інструмент на прокат в Рівному від провідних світових виробників: віддаємо перевагу японської компанії Makita Corporation, німецькому підприємству Bosch, а також ряду вітчизняних виробників. Прокат інструментів доступний за умови надання паспорта для складання типового договору і акту прийому-передачі майна.

Чекаємо Вас за адресою: Рівне вул. Ст.Бандери, 62

Зателефонуйте нам